Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları, en güzel doğum günü mesajları, doğum günü mesajları 2019, romantik sözler

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

His dünyamın ekvatoru Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sağlıklı yıllar dilerim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana pekguzelsozler.com birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Mutlu yıllar aşkım, hayatım, sevgilim, en yakın arkadaşım, kahkahalarım, ruhum, benim tek ve tek gerçeğim. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yeni yaşlara güzel melek…

Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun canım.

Hayatımda ne acı, ne fırtına, ne boran, ne tufan… Umurumda değil… Çünkü sen varsın hayatımda biriciğim. İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

Sadece kainattaki en özel insanların doğum günlerini kutlarım. Sen de benim en özel sevdiğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun canım.

Mumlar yanar ve en sevdiğimiz şarkı çalmaya başlar. Seni kollarımda tutacağım böylece dans ederken kulağına “Seni Seviyorum Canım” sözlerini fısıldayacağım. Mutlu yıllar!

Gözlerimiz ilk kez karşı karşıya geldiğinde, benim için senin tek olduğunu senin için de benim biricik olduğumu anladım. Her geçen gün sana olan sevgim derinleşiyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Mucizeler inanır mısın? Ben inanıyorum…  Seni bulduğum zaman ben mucizeyi yaşadım. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun!

Seni seviyorum demek belki de birkaç saniye alacak ama seni ne kadar sevdiğimi göstermek bir ömür boyu sürecek. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün doğum günün olabilir ama benim için her gün senin doğum günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

Seni sevmek gerçekten bir ayrıcalık, senin tarafından sevilmek bir nimet ve seninle olmak imkânsız bir dileğin gerçekleşmesi. Seni seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Mutlu yıllar sevgilim ve hep benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.

Evrenin küçük bir parçasını alıp, doğum günün için mütevazı bir hediye olarak sana sunmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sevgilim, güzelliğin ve aşkın beni büyüledi. Asla seni düşünmeden geçen bir günüm yok. Seni seviyorum ve harika bir doğum günü geçirmeni istiyorum.

Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen sürekli benim aklımda ve yüreğimdesin. Hiçbir güç bizim aramıza giremez. Bugün ve her zaman senin ışığın yolumu aydınlatacak. Mutlu yıllar gün ışığım.

Sevgilim, bana ilkbaharı ancak sen getirirsin. Ancak seninle yaz daha güzel geçer ve sadece sen kışı atlatmamda yardımcı olabilirsin. Seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Bugün bu özel gününü kutlarken, lütfen sensiz asla nefes alamayacağımı daima aklında tut. Aşkınla beni tüm evrendeki en mutlu insan yaptığın için sonsuz teşekkür ederim. Nice senelere sevgilim.

Senin sıcak ve rahatlatıcı kolların şu dünyada yaşayacağım tüm günlerimi geçirmek istediğim tek yer. Doğum günün kutlu olsun canım.

Her gün uyandığımda kalbim seni bir önceki günden daha da fazla seviyor. Hayatımın aşkını sende bulduğum için o kadar mutluyum ki! Asla birbirimizden ayrılmayalım. İyi ki doğdun sevgilim.

Eğer zamanı duraklatmak için bir düğme olsaydı, beraber olduğumuz her an onu duraklatır ve o anın sonsuza dek sürmesini isterdim. Senden asla uzak kalamam aşkım. Şu ana kadar geçirdiğin en iyi doğum günü olması dileğiyle…

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir. Bugünün senin için en harika ve en tatlı günlerden biri olması dileklerimle. Doğum
günün kutlu olsun kraliçem.

Bu özel günümüzde, hayat bizim için ne kadar zorluklar getirse de, senden asla vazgeçmeyeceğime söz veriyorum. Seni terk edemeyecek kadar seviyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sen hayatıma girdin ve beni koşulsuz severek dünyada bana cenneti getirdin. Bu özel günde sana kalbimin derinliklerinden sana teşekkür ediyorum. Seni temin ederim sana olan aşkım asla
bitmeyecek. Umarım senin bana getirdiğin mutluluk kadar kalbini mutlulukla doldurabilirim. Nice senelere.